Навчальний центр фахівців морського транспорту (НЦФМТ) здійснює підготовку плавскладу згідно вимог Міжнародної конвенції про підготовку, дипломування моряків та несення вахти, а також займається підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації осіб рядового плавскладу. Загальна кількість запропонованих навчально-тренувальних курсів складає більш ніж 51.

Найкращі викладачі-інструктори

Широка матеріальна база

Сучасне навчальне обладнання

У теперішній час Навчальний центр фахівців морського транспорту є унікальним технічно обладнаним Центром у регіоні який має можливість виконувати підготовку плавскладу суден на сучасному рівні національних вимог, вимог Міжнародної конвенції про підготовку, дипломування моряків та несення вахти та інших міжнародних документів

Усі види підготовки відповідають вимогам національних та міжнародних стандартів та визнані Державною службою України з безпеки на транспорті, що підтверджено відповідними Протоколами про відповідність. Підготовка робітничих професій ліцензована Міністерством освіти та науки України. Форма документів, що видаються Центром відповідає національним та міжнародним вимогам. В Центрі впроваджена Система управління якістю, яка згідно з вимогами чинних в Україні нормативно-правових документів відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2008, сертифікована Регістром судноплавства України.

Про нас